Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Topolčany Samospráva
 
 

Projekty mestskej polície

Projekty finančne podporené Radou vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality.

Rozšírenie a modernizácia kamerového monitorovacieho systému v meste Topoľčany.

V roku 2015 bola realizovaná technická modernizácia kamerového monitorovacieho systému v meste Topoľčany. Obsahom projektu bola výmena dvoch analógových kamier (Ul. Obchodná a Ul. 17. novembra). Uvedené kamery nahradili nové HD-SDI kamery s vysokým rozlíšením. Kamery boli napojené na digitálnu káblovú sieť. Uvedenou modernizáciou sa znásobila kvalita prenosu dát. Realizáciou projektu sa zvýšila bezpečnosť obyvateľov a skvalitnil sa dohľad nad verejným poriadkom.

Projekt bol realizovaný s finančnou podporou Rady vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality sumou 7 000 €

Rozšírenie a modernizácia kamerového monitorovacieho systému v meste Topoľčany.

Realizáciou projektu sa rozšíril monitorovaný priestor (Ul. Stummerova , Ul. sv. Cyrila a Metoda, Ul. Pribinova a časť námestia M. R. Štefánika) v centrálnej časti mesta. Skvalitnilo sa monitorovanie a prenos dát vďaka inštalácii nových digitálnych kamier na námestí M. R. Štefánika. Rozšírenie a skvalitnenie kamerového systému skvalitní prácu mestskej polície a prispeje k vyššiemu pocitu bezpečia obyvateľov mesta. Jednotlivé kamery boli inštalované a nastavené v súlade s platnými právnymi normami Slovenskej republiky.

Finančná podpora Rady vlády SR pre prevenciu kriminality - 5000€.

Zvyšovanie kvality preventívneho pôsobenia

Obsahom realizovaného projektu bolo zakúpenie a používanie didaktických pomôcok, motivačných prvkov, reflexných prvkov a informačných materiálov pre deti a mládež pri realizácii aktivít prevencie kriminality. Uvedené prvky výrazne prispievajú ku kvalite realizovaných aktivít.

Finančná podpora Rady vlády SR pre prevenciu kriminality - 1200€.


 


Úvodná stránka